Peníze jsou vždycky na prvním místě, i v případě hypotéky

Možná máte velké plány, kterým stojí v cestě jen jedna poměrně důležitá drobnost – peníze. Tak, jako vždycky. Ale byla by chyba na své smělé sny rezignovat jen kvůli tomu, že zrovna nemáte v kapse potřebnou hotovost. Vždyť peníze, které právě nemáte, si můžete půjčit a až je zase budete mít, tak půjčku splatíte.
Zní to jednoduše, ale určitě nyní přemýšlíte nad tím, že jak už to tak na světě chodí, tak to tak jednoduché asi zase nebude. A máte pravdu. Pokud si s takovou představou půjdete do banky sjednat půjčku, tak vám to vše vyjít může, ale nemusí. Vaše plány mohou v bance narazit na tvrdý odpor bankovních úředníků, a to především v případě, kdy se vám je nepodaří přesvědčit o tom, že váš příjem je dostatečně vysoký, vaše výdaje jsou nízké, a že ten záznam v registru už skoro není platný.

pokladnička

S příjmy a výdaji se dá v určitých mezích kouzlit tak, že budou vypadat věrohodně, ovšem pokud máte záznam v bankovním anebo v nebankovním registru, tak s touto skutečností už, bohužel, nic neuděláte. Je to smutné, ale záznam v registru funguje na bankovní úředníky jako červený hadr na býka, a jakmile se objeví na scéně, tak vaše žádost o půjčku letí do koše. Stanete se rizikovým klientem, kterému se každá banka raději vyhne, protože obchodováním s vámi by zbytečně ohrožovala svou dobrou pověst a riskovala by potíže s vymáháním vašeho dluhu. A do toho se pochopitelně nikomu nechce.

Vám tedy v takovém případě zbývá jen jedna jediná možnost, a to najít si takovou finanční společnost, která je ochotná nad vaší nedokonalostí přivřít oči a vyjít vám vstříc, i když za to ponese určitou vyšší míru rizika https://www.hypotekybezregistru.cz/.

měna

Taková je nebankovní společnost, která vám ochotně poskytne vstřícnou nebankovní hypotéku bez rizika. Ovšem měli byste počítat s tím, že každá ochota něco stojí. A vás takové přivřené oři nad záznamem v registru budou stát o něco vyšší úroky, než má klasická půjčka.