Oblečení, ve kterém bude vaše miminko jedinečné

    Posted in : Hobby:
  • On : Dub 21, 2018

Ve chvíli, kdy budoucí maminka balí věci do porodnice, musí přibalit i oblečení pro své očekávané miminko. Je až neuvěřitelné, kolik toho ten malý tvoreček bude potřebovat. Proto je možné zakoupit celé soupravy https://www.kojeneckeobleceni.cz/Kojenecke-soupravy-PORODNICE-c2_0_1.htm, které spolu budou dokonale ladit, a ten malý uzlíček štěstí v nich bude vypadat opravdu neodolatelně.
pověšené dupačky.jpg
§ Kojenecké sety obsahují většinou
– nezbytné košilky
– kabátek
– body
– praktické dupačky
– čepičku
– rukavičky
– capáčky.
V jednom ohledu se asi kojenecká móda příliš nezměnila. Chlapečky oblékáme do některého odstínu modré a holčičky odcházejí z porodnice ve sladké růžové. Jestliže si maminka nenechala před narozením svého potomka prozradit pohlaví, nastupuje bílá nebo žlutá barva.

Veselé oblečky

Jedna záležitost se ale změnila od časů našich babiček docela dost. Už se na tyto miniaturní oděvy nepoužívají různé nepraktické kraječky, ve kterých sice miminko vypadalo jako „z cukru“, jenže údržba byla trochu náročná, ale ke slovu přicházejí různé vtipné a veselé nápisy.
háčkované botičky.jpg

§ Je sice pravda, že si náš potomek nápis na oblečení zřejmě sám nepřečte.
§ A je mu to pravděpodobně také jedno, co má na svém prvním oblečení napsáno.
Pro jeho rodiče je to ale určitě o něčem jiném. Kromě roztomilých obrázků různých zvířátek může mít malý človíček obleček se svým znamením zvěrokruhu. Velice oblíbené jsou i vtipné nápisy, ve kterých obzvláště tatínkové mohou vyjádřit své naděje do budoucna. Například malý hokejista nebo fotbalista.
§ K dětskému vybavení patří bezesporu i nezbytný bryndáček.
I s ním si návrháři pohráli a o vtipné nápisy opravdu není nouze. Veškeré součásti textilní výbavičky jsou vyrobeny z materiálu, který není alergenní a je pro dětskou pokožku velice příjemný. A kromě toho jsou všechny nápisy na bryndáčcích v českém jazyce.