Kvalitní přípravky zajistí kvalitní péči

    Posted in : Nákupy:
  • On : Bře 20, 2018

Každý bazén si zaslouží tu nejlepší péči v podobě opravdu kvalitních přípravků bazénové chemie. Pokud chcete, aby voda ve Vašem bazénu byla dokonale průzračně čistá, nezávadná a vhodná ke koupání, tak je potřeba se o ni pravidelně starat. Pravidelně každý týden provádět kontrolu za pomocí testerů, dodávat dostatek dezinfekčního přípravku ať už na bázi chloru či kyslíku a vyrovnávat PH vody a tak dále.

četba u vody

Ale i přes tuto péči se může stát, že se Vám na hladině bazénové vody začnou objevovat bílé povlaky, či dokonce se Vám začnou na některých částech bazénového zařízení objevovat vápenaté krusty, což může zapříčiňovat tvrdá voda. Takže pokud víte, že voda, kterou napouštíte Váš bazén má větší obsah vápníku či pokud právě tímto způsobem zjistíte, že máte v bazénu tvrdou vodu, je zapotřebí začít používat přípravek bazénové chemie ke změkčení vody.

Tabletová regenerační sůl je přesně tím pravým přípravkem, který Vám v tomto případě pomůže. Používá se v domácích úpravnách vody, v zařízeních pro změkčování vody, v bazénech a dokonce ji díky její dokonalé čistotě a kvalitě můžete používat i ve své domácí myčce na nádobí. Tabletová regenerační sůl odstraňuje z bazénové vody přebytečné ionty vápníku a hořčíku a zabraňuje jejich usazování.

vodní tanec

Tablety tvoří čistý chlorid sodný lisovaný za vysokých tlaků, jsou kompaktní a nedrolí se a velmi snadno se dávkují. V naší nabídce naleznete tabletovou regenerační sůl hned od dvou světově proslulých výrobců a to buď od rakouského výrobce, nebo od německého. Oba druhy jsou vysoce kvalitní a spolehlivé a jen velmi minimálně se liší svou cenou. Kromě tabletové regenerační soli najdete v naší nabídce také kvalitní mořskou sůl či dokonce posypovou. Tak neváhejte a vstupte k nám a vyberte si přesně to, co zrovna potřebujete. Zajisté s námi budete spokojeni.