Nové mobilní domy – konečně vlastní bydlení

Toužíte po vlastním bydlení? Rádi byste si splnili sen o krásném domě se zahradou? Není nic jednoduššího jako pořídit si dům za pár korun bez stavění a složitého vyřizování. Tuto možnost vám nabízejí nové mobilní domy.
Můžete si nechat na míru sestavit nebo vybrat z hotových produktů krásné bydlení, které se co nejvíce přiblíží vašim představám. Nebude muset čekat měsíce nebo roky na to, abyste se do svého domova mohli nastěhovat, ale postačí pár dní či týdnů a váš dům bude na světě.

mobilní dům

Pestrý výběr nízkoenergetických projektů je založený na tom, že se nestaví z cihel, ale z KVH hranolů a poskytuje dokonalý komfort i náročným zákazníkům.

Skvěle vypadající zvenčí i zevnitř

Moderní způsob bydlení, díky kterému nebudete mít hluboko do kapsy a nebudete se muset zadlužit na desítky let. A i přes to získáte veškeré pohodlí a moderní bydlení, z kterého budete mít jenom radost.

Bydlení může disponovat laminátovými podlahami, stěny vylepšené sádrokartonem, vnější fasáda v provedení přírodního dřeva a k tomu kvalitní okna i dveře. Získáte byt se zahradou na místě, které si sami určíte, a vaše bydlení se nebude stavět, ale se rovnou přiveze a ukotví na místě.
Moderní styl, který si oblíbila spousta mladých i starších lidí a vyměnili tak pouhé představy o bydlení za skutečnost. Vhodné řešení pro jednotlivce, dvojice a i početné rodiny a možnost sestavení na míru, aby každý získal svoje soukromí a potřebný komfort.

interiér

Moderní a kvalitní materiály jsou zárukou toho, že tento způsob bydlení jde s dobou a připravuje pro vás pořád něco nové a překvapivé. Rychlé řešení, které vás zachrání před vystěhováním z pronájmu, pomůže osamostatnit od rodičů a získáte tak konečně to svoje vlastní.
Konečně dostupné bydlení pro každého, které si snadno přizpůsobíte vlastním možnostem i potřebám a můžete začít bydlet téměř okamžitě.
Dnes se domy nestaví, ale již hotové dovážejí.