Vzácný protein, který dokáže s kůží zázraky

    Posted in : Nákupy:
  • On : Srp 15, 2022

Lidský tvor mívá s přibývajícími léty problémy degenerativního typu. To znamená, že mu mohou začít zlobit šlachy, klouby, mohou také začít vypadávat vlasy nebo jejich kvalita se rapidně zhoršuje. Tyto problémy většinou trápí ženy, ale také muži mají určitě trápení s vypadávajícími vlasy. Co byste řekli tomu, kdyby tento proces šlo jenom trochu zpomalit?

proti vraskam

Určitě jste se s tím v současné době setkali, každá reklama, ať už je to ta internetová nebo ta v televizi, obvykle, spíše docela často, upozorňuje na léky nebo krémy proti vráskám. Ano, ty váš problém, pokud jej s vráskami máte, může zlepšit po povrchu vaší pokožky. To znamená, že už se ale řeší důsledky, ale neřeší se příčina zevnitř těla, kde už vše začíná fungovat pomaleji, včetně látkových přeměn a tak dále.

Je tedy na místě se zamyslet nad tím, jak bychom v těchto případech do sebe mohli dostat něco, co by nám mohlo pomoci, především s větším efektem a účinností. Slovo, které se v tomto případě začíná více a více skloňovat, je kolagen, v anglickém překladu je to collagen. Dříve existoval ve formách především tablet, nicméně jeho účinnost nebyla tak vysoká, zejména řešil problémy s pohybovým aparátem. Účinný byl méně, protože tablety jsou ovlivněny gramáží, která je omezena.

zena bez vrasek

Existují tři typy kolagenu, nejúčinnější pro člověka je jeho rybí varianta. Extrahuje se do tekuté nebo práškové podoby, nicméně obě z nich jsou stejně dobré, takže, ať už si vyberete jakoukoliv, neuděláte špatný krok. Nejlépe také je, když se váže s nějakou další účinnou látkou, jakou je kyselina hyaluronová nebo vitamín C, které pro vás přinesou další zdravotní benefity. Oddalte stárnutí pleti, podpořte vaše klouby a vaziva mezi nimi, mějte zase bujnou kštici! Nezáleží na tom, jestli jste muž nebo žena, účinkuje pro obé pohlaví stejně. Pomoci mu může také kombinace se zinkem, který rovněž vylepší vaší pleť.