Nepodceňujte úbytek testosteronu

    Posted in : Nákupy:
  • On : Srp 19, 2022

Testosteron, mužský pohlavní orgán, má v lidském těle mnoho funkcí od těch sexuálních až po určování charakteristik. Podporuje tvorbu a kvalitu spermií, dodává chtíč a vitalitu. V období puberty u chlapců přispívá k mutaci, ovlivňuje fyzický vzhled jedince. Jak? Má vliv na hustotu vlasů a chlupů. Dále se podílí na stavbě svalů. Má mnoho dalších dožitých funkcí. Je však jasné, že i v pokročilém věku je potřeba udržovat stálou hladinu testosteronu v těle. Přirozeně se se zvyšujícím se věkem obsah hormonů snižuje.

testosteron

Jak poznat, že máte nízkou hladinu testosteronu?

Jedním z jasných znaků je častá únava a vyčerpanost, ačkoliv jste spali dostatečně. Nic se vám nechce, chybí vám chuť do života, cítíte se vyhořeně – to vše může indikovat sníženou hladinu testosteronu. Stává se z vás kulička? Ochabují vám svaly, více se ukazují boky i bříško, které se začnou zahalovat do tukové peřinky. Sex již vás neláká, oslabené libido vede k neuspokojení partnerky, čímž vznikají vztahové problémy. S tím jdou ruku v ruce problémy s erekcí. Buď není žádná nebo velice slabá. Ejakulát je také zoufalý – v pokročilém stadium již nemusí být žádný nebo je ho opravdu málo.

postel

Jak obnovit testosteron http://www.erectmax.cz/blog/zvyseni-hladiny-testosteronu/?

Našli jste se ve výše zmíněných příznaků? Nemusíte se stydět a kontaktujte svého lékaře či specialitu, kteří s vámi prokonzultují řešení problémů a léčbu. Nejpohotovější léčba je okamžité zařazení bylinných doplňků stravy na obnovu testosteronu. Obsahují byliny jako kotvičník, maca nebo arginin. Všechny působí blahodárně na mužský organismus. Pokud jste úbytek testosteronu podchytili včas, tak byste měli zanedlouho od počátku užívání doplňků stravy vidět výsledky v podobě zpátky nabyté chutě k sexu. Neváhejte obnovit sexuální život i v pokročilém věku. Jestliže budete problém oddalovat, problémy se budou pouze zhoršovat. Zde fráze „to se samo spraví a zlepší“ opravdu není na místě. https://www.melvil.cz/kniha-jidlo-na-prvnim-miste/