Vůz z půjčovny dodávek Praha 4 lze využít i na dovolenou po Česku

Půjčovny dodávek Praha 4 Rent Car Service bývají v letních měsících velice vytížené a ve firmách situovaných ve větších městech bývá vhodná i včasná rezervace vozidla na několik týdnů dopředu. Mezi lidmi je totiž zájem nejen o transport nábytku, stavebnin a některých velkých předmětů, co se nevejdou na přívěsný vozík nebo do kufru auta, ale i o cestování v rámci dovolené.

horská chalupa

Na zapomenutá místa s vypůjčenou dodávkou

Novohradské hory a Česká Kanada – tato oblast je výletníky navštěvována hlavně v souvislosti s nostalgickými vláčky na úzkorozchodné trati, ale vyplatí se sem zavítat i autem a vzít s sebou jízdní kola. Terén je mírně zvlněný a většinu úseků zvládnou i menší děti. Pokud budete cestovat v partě lidí, zkuste vsadit na pronajatou dodávku. Pohodlně do ní vyskládáte všechna zavazadla i kola a může být vašim průvodcem i jako pohotovostní vůz. Výhodné je střídat se v řízení, bude na vás méně doléhat únava a budete mít více času pro sebe a své přátele. Krajina je navíc velmi pohledná, střídají se v ní rybníky, květnaté louky a lesy a trasu můžete protáhnout až na Vysočinu a spojit ji s návštěvou zámků a městských památkových rezervací v Dačicích, ve Slavonicích a v Telči.

Jizerské hory

Jizerské hory – toto méně známé pohoří, neprávem opomíjené ve stínu sousedních Krkonoš, má svá kouzelná místa, která byste neměli nechat ujít vaší pozornosti. Určitě si rezervujte chvilku času na osadu Jizerka v Kořenově, na nádherné výhledy z rozhleden Bramberk, Štěpánka, Královka, Tanvaldský Špičák a Maják Járy Cimrmana, zajeďte vypůjčenou dodávkou k přehradě Desná – Souš a využijte některou z cyklotras, které spojují Bedřichov, Mariánskou Horu, Tanvald a Harrachov. Zajímavá je i jízda ozubnicovou železnicí z Tanvaldu nebo průjezd jedním z nejkrásnějších železničních viaduktů ve střední Evropě na okraji Smržovky. Vypůjčená dodávka je pro cestování po horách ideální, jste všichni pohromadě, snadno se přizpůsobíte nezmarům počasí a jízdní kola tu také určitě využijete.