Silvestrovská oslava

    Posted in : Zábava:
  • On : Dub 03, 2019

Oslava Nového roku musí být stylová. A to se rozhodně netýká jen naší civilizace, ale všech kulturních světů. Svůj Nový rok Roš-hašana mají židé, Nung-li sin-nien čili rolnický nový rok slaví v Číně a ve výčtu bychom mohli pokračovat. Každopádně k Novému roku vždy patří zábava. My jsme trochu význam slavností trochu znesvětili. Mělo by se totiž jednat o slavení nového začátku. Nemělo by se jednat o důvod, proč se zase jednou pořádně opít. Bohužel mnoho lidí to tak má nastaveno.
šťastný rok 2019
Samozřejmě alkohol a dobré jídlo, stejně tak petardy k tomu patří, ale důležité je to očekávání lepší změny, která je v režii každého z nás. Můžeme mít špatný život, ale vždy můžeme učinit změnu, která nás přiblíží lepšímu životu. Právě proto si dáváme novoroční předsevzetí. A toto odhodlání je rozhodně třeba oslavit. Lze to učinit podstatně kultivovanější formou. K tomu je ovšem určitě třeba umět plánovat. Naplánujte si netradiční silvestrovskou zábavu , na kterou ani Vy, ani Vaši přátelé rozhodně nikdy nezapomenou. Nemusíte vymýšlet nic velkolepého, stačí být jen trochu kreativní, a pokud nemáte dobré nápady, vždy si můžete vzít na pomoc kamaráda Google, který už za Vás něco vymyslí a nějaké dobré a vtipné společenské hry už Vám vyhledá a i vysvětlí. Fantazii se v tomto ohledu opravdu meze nekladou.
láhve šampaňského v ledu
Vůbec se nemusíte zdráhat hrát hry, které se obvykle hodí spíš do mateřské školky. Dnes je zkrátka vše dovoleno. Alkohol v tomto ohledu má tu velkou výhodu, že odbourává zábrany a uvolňuje napětí, takže se společně opravdu vydatně zasmějete.
Samozřejmě to platí nejen u slavení Nového roku, vždy je velmi dobré, když člověk naplánuje program u jakékoli zábavy. Je to způsob, jak udržet pití alkoholu na uzdě a jak předejít prázdných chvilkám nebo naopak nežádoucím divokým diskuzím, ke kterým na takových akcích někdy pod vlivem alkoholu nutně dochází.