Nejlevnější půjčovna dodávek Praha zajistí vozy na dětské letní tábory

S pronajatou dodávkou lidé převáží stavební materiál, vyklízí byty, rekonstruují je, nakupují nábytek, ale také vyráží na dovolenou. Mezi nimi jsou i ti, co rádi chystají druhým překvapení, obohacují je programem laděným kulturně či sportovně a organizují akce i pro děti. Pronájem dvou dodávek z nejlevnější půjčovny dodávek v Praze s tažným zařízením a s přívěsem je ideální pro zorganizování vodáckého dětského putovního tábora.

Myší díra v Krumlově

Splouvání řeky se provozuje buď s nafukovacím raftem, anebo na kánoích. Kdysi se pro dětské tábory využívaly i pramice, ale po neblahých zkušenostech se od nich dnes upouští – jsou příliš velké a těžké a po převržení mohou způsobit i smrtelný úraz.

Soukromý vodácký tábor pro děti

Když vyšlete své ratolesti na nějaký turnusový letní tábor, byť je situován na překrásném místě v horách a v blízkosti vodní nádrže na koupání, bude se veškeré dění odehrávat na jednom místě. Za dva, za tři dny to některým dětem bude připadat již nudné, a pokud je vyloženě nezaujme program, pak možná zatouží podívat se někam dál. Navíc za jedno dítě zaplatíte něco kolem pěti až sedmi tisíc korun.

vodáci v Krumlově

Nic takového nehrozí u vodáckého putování. Dodávky poslouží jako doprovodné vozy s technickým zázemím, pojmou více osob, takže se půjčovné mezi ně rovnoměrně rozdělí, ale především jste neustále v pohybu. Nebudete se „placatit“ na jednom místě, říční tok vás bude neustále překvapovat novými zákoutími, budete kempovat pod širákem, anebo přespíte v autě, když se vám bude chtít.

Prožijete dovolenou s dětmi levněji, poutavějším způsobem, zorganizujete si program dle svého, budete spolu s blízkými přáteli a uděláte i něco pro své zdraví – plavba po řece zaměstná spoustu svalů a obrovské plus je ionizovaný vzduch v blízkosti vodní hladiny, který léčí i astmatiky, alergiky a každého, kdo má problémy s narušenou imunitou. Stačí jen vybrat vhodný termín, včas rezervovat vozy a samozřejmě zvolit, na kterou řeku se vydat. Z těch našich můžeme doporučit Vltavu, Sázavu, Berounku, Otavu, Ohři nebo Lužnici.