Stahujeme čili, sosáme

Stahujeme čili, sosáme


Ne všechny věci jdou koupit. My se na jednu z nich podíváme. Pokud vás neštvou reklamy na Youtube a máte nervy na to ty bláboly v nich poslouchat, tak si možná pustíte sled hudebních videoklipů a jen tak na pozadí na ně mrkáte. Dříve to bylo běžné, než někdo nenažraný zjistil, že mají stále málo a nechal tam jet reklamy. Proto se dnes už ta výše popsaná praxe moc neprovozuje, ale to není tématem našeho článku.

Tématem je to, že má YT přesto zajímavý obsah a že se nám může něco zalíbit. Nemusí to být zrovna hudební videoklip, ale cokoli, co na tomto kanálu uvidíme. A my to chceme mít ve svém počítači nebo mobilu, než to zmizí někde v nenávratnu, což se hodně často stává.

Logo YT

Takže po poradě se strýcem Googlem asi stáhneme nějaký downloader a nainstalujeme do svého počítače. Což je ovšem chyba, protože tím si ve velké většině případů nataháte do svého stroje hodně nechtěných věcí a viry budou jedny z nich.

Právě toto je největší nebezpečí těchto programů, krom toho, že pak zjistíte, že nefungují. Většinou je to proto, že je kanál YT zná a brání jim ve stahování obsahu. Ovšem mohou být i jiné příčiny. My však po nich pátrat nebudeme, protože to pro nás nemá význam. My si stáhneme obsah tak i tak a bez instalace cizího softwaru.

Youtube video downloader dělá přesně to, co je v jeho názvu již obsaženo. Stáhne vám z Youtube jakékoli video. A nikde se nic nemusí instalovat.

notebook

Vám, co jste dočetli až sem, stačí jen kliknout na výše uvedený modrý odkaz a rázem jste na stránce právě onoho downloaderu.

Sem jen zadáte adresu zdrojového videa a už jen čekáte. Nemusíte nic složitě nastavovat, web udělá všechno za vás. Nemusíte znát nic z technických parametrů, nemusíte umět vůbec nic. Jen zkopírovat adresu zdroje, a to je všechno.

Pozor jen po uložení stažené věci. Dobře si rozmyslete, co s ní uděláte, protože se na ni stále vztahují autorská práva. Tak pozor.