Rozvíjejte ve svých dětech hudební nadání

Rozvíjejte ve svých dětech hudební nadání

Hudba je úžasná věc a kdo jí propadl, ví dobře o čem hovoříme. A máte-li doma malého hudebního nadšence, je sestava kompletní. Máme pro vás dobrý tip na letní prázdniny. Již pěknou řádku let organizujeme hudební tábory pro děti ve věku od sedmi do sedmnácti let. Jestliže vaše dítě miluje muziku nebo hraje na některý hudební nástroj, podpořte ho v jeho úsilí a schopnosti se rozvíjet.

dítě a gramodesky

Náš hudební tábor Atabor není žádná hudební škola, protože víme, že i děti si musejí od školních povinností oddychnout a popustit uzdu své fantazii. A to jim právě dopřejeme na našem hudebním táboru, kde spolu hrajeme na hudební nástroje, posloucháme muziku, vyprávíme si o ní, seznamujeme děti s dalšími hudebními žánry. Vše se děje formou hry a zábavy. Život v našem táboru Je pestrý a radostný. Dokáže vaše dítě namotivovat tak, že se vrátí domů nadšené a bude vás neustále upomínat, abyste ho nezapomněli přihlásit na další běh muzikantského tábora na další rok. A to nejen proto, že se u nás dobře cítilo, ale našlo si i fajn kamarády. Stejně tak mají děti kamarádský vztah lektorům a vedoucím, kteří s nimi umí jednat citlivě, protože jsou i učiteli v základních uměleckých školách anebo muzikanti z kapel a nadšení písničkáři. Ti všichni provázejí vaše malé i větší hudebníky po celou dobu trvání tábora.

koncert kapely

Nejsme zaměřeni jen na jeden typ nebo druh hudby. Jsme přístupní všem žánrům a dáváme vyniknout i vlastní tvorbě vašich dětí. Profesionálové pak dokážou vašim dětem s opatrností říct, kde dělají chybu, v čem by se mohly zlepšit a na čem by měly více zapracovat.

Součástí muzikantského života na našem táboru je i celotáborová hra a dokonce některé děti okusí poprvé v životě pravé a poctivé opékání buřtíků na živém ohni. Hrajeme společenské hry jen v případě deště ukrytí pod střechou, ale když svítí sluníčko, jsme všichni včetně našich společných aktivit v přírodě a na čerstvém vzduchu.