Půjčovna dodávek Brno vám umožní vycestovat ve skupině na dovolenou

Půjčovna dodávek Brno vám umožní vycestovat ve skupině na dovolenou


Většina z nás se shodne na tom, že proti virovým chorobám je naprosto zásadní obranou fungující imunitní systém. Pokud je pevný, stabilní a spolehlivý, pak se snadno vypořádáme nejen se sezonní chřipkou, ale i s koronavirem. Imunitu však citelně narušuje jak nevhodná strava, alkohol, kouření, nedostatek ovoce a zeleniny, tak i stres.

bukový les

Stres je dokonce tím zásadním faktorem, který si musíme hlídat, rozkolísají se tím i hormony, naruší trávení a lymfatický systém s imunitou přestanou plnit svou funkci. Proti stresu pomáhají i adaptogenní byliny, ale hlavně „vypadnout ven na čerstvý vzduch, do přírody, odhodit negativní myšlenky, žít v poklidu a harmonii, v přátelství s dalšími lidmi.

Jeden z těch zásadních kroků můžeme podniknout i v době dovolené. Nenechte se odradit vládními nařízeními a problémy na hranicích republiky včetně komplikací při cestování do zahraničí, vycestujte do Česka. Máme tolik krásných míst a památek, že nám je může závidět celý svět.

Pronajměte si dodávku

O dodávky (hmotnost do 3,5 tuny) z půjčovny dodávek Brno je zájem nejen jako o nákladní vozidlo, ale i pro cestování ve skupinách. Být všichni v jednom autě včetně zavazadel má výhodu – lépe se plánuje cesta, pružně se vystřídáte za volantem a nejste na nikom a ničem závislí. Ubytovat se můžete v soukromí, zatím je stále dostatek ochotných lidí, kteří vás v penzionech a chatách ubytují – vyhnete se tím drahým a přelidněným hotelům.

náměstí v Telči

A kam se vydat? Nejlépe tam, kde není velká frekvence lidí, a kde se stres odhazuje snadno. Kupříkladu Novohradské hory, Česká Kanada, Česká Sibiř a Voticko, Jizerské hory, Lužické hory, Žďárské vrchy, Broumovská vrchovina, a mimo hlavní letní sezonu Krkonoše, Beskydy a Šumava.

Vyhýbejte se raději velkým městům a společenským akcím, kde je zbytečný rozruch, a kde schází tolik potřebný klid. A pokud byste rádi poznali Prahu, můžete tu navštívit třeba Divokou Šárku, Hostivařskou přehradu nebo Prokopské údolí.