Co je křemelina a proč je tak důležitá?

    Posted in : Nákupy:
  • On : Říj 12, 2019

Ačkoli spousta lidí ani pořádně neví, o co se jedná, je tato látka pro lidský organismus velmi důležitá. A to především pro ty, kteří mají problémy s křehkými nehty, lámavými vlasy, záněty pokožky či jiné. Křemelina je složená především z nekrystalického oxidu křemičitého, prodává se jako jakýsi bílý prášek. Jedná se o velmi prospěšnou látku, o níž nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Žena – zdravé vlasy

Jak ale poznat skutečně kvalitní prostředek? Poohlédněte se na https://www.nakliceno.cz/kremelina/, kde vám bude doporučena vysoce kvalitní látka s obsahem okolo 90 % přírodního oxidu křemičitého. Prodává se v plastových uzavíratelných nádobách coby doplněk stravy, který se nejlépe konzumuje rozmíchaný ve vodě.

Protože se ale jedná o prostředek prospěšný také tělu zvenku, můžete si z něj vyrobit produkty podporující zdraví pokožky jako je peeling či pleťová maska. Skvěle působí také jako zubní pasta.

Působení křemeliny v těle je velmi jednoduché. V průběhu putování lidským tělem do sebe absorbuje toxiny a zároveň čistí střeva, což vede k postupnému čištění těla. Navíc se jedná o látku bohatou na minerály a stopové prvky, takže navíc tělo vyživí o křemík, vápník, hořčík, draslík, zinek, sodík, měď, železo, stříbro, molybden, chrom, fosfor a další.

Pomáhá při posilování imunity, podílí se na stavbě kostí, čímž zabraňuje onemocněním s kostmi spojenými (zejména pak osteoporóze), podporuje hojení ran a léčbě kožních chorob. Také podporuje krevní oběh. Jeho účinky jsou zkrátka velmi různorodé.

žena pohled zezadu

Jak již bylo řečeno, prášek se nejlépe konzumuje ve vodě, ale lze jej smíchat s jakýmkoliv oblíbeným nápojem. Je bez zápachu a bez chuti, takže nápoj nijak neovlivní. Co je třeba, tak čas od času nápoj promíchat, protože prášek se nerozpouští a po čase se začne usazovat na dně.

Doporučená denní dávka je 7,5 g, pro zvýšení účinku je povoleno až 15 g. Doba užívání se doporučuje 2-3 měsíce. Při požití nadbytečného množství si tělo s látkou hravě poradí a bez problémů ji vyloučí.